HEKİMZ İLE İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN

Hasta Takip Programı Ücretsiz

Kurumunuzu ve hastalarınızı her yerden takip edebileceğiniz Hekimz'in ücretiz programlara göre avantajları nelerdir?
hasta takip programı ücretsiz
Sağlık sektöründe klinik ve hasta takibi için kullanılan ücretli ve ücretsiz programlar bulunmaktadır. Ücretsiz olanlar full bile olsa daha çok masaüstü kurulum gerektiren demode programlardır. Hekimz hasta takip programı ise güncel teknolojiye ayak uydurabilmekte, arkasında kurumsal duruş sergilemektedir.
Hekimz ile ücretsiz hasta takip programlarının karşılaştırması

1. Ücretsiz olanlar masaüstünde çalışır sizi tek bilgisayara bağlı hale getirirler. Bilgisayarınız bozulduğu zaman bilgileriniz kaybolur. Full program bile kullansanız kayıtlı bilgilere ulaşamazsınız. Hekimz ise bulut tabanlıdır her yerden her cihazdan ulaşırsınız.

2.Ücretsiz hasta takip programları temel özelliklere sahiptir, Hekimz size uçtan uca yönetim sunar.

3. Ücretsiz programlar sizi yarı yolda bırakıp veri kaybı yaşatabilir: ilk başlarda hata vermeyen programınız ileride hata verebilir ve elinizdeki verileri kaybedebilirsiniz. Hacettepe Üniversitesi Teknokent bünyesinde, Ar-ge kapsamında geliştirilen Hekimz size her zaman kesintisiz destek verir.

4.Ücretsiz kullandığınız programı özelleştiremezsiniz, kliniğinizde kullandığınız bir formu aktaramaz, bir düzeneğe göre şekillendiremezsiniz. Hekimz ise klinik düzeninize göre şekillenir, tüm formlarınızı birebir olarak yükleme imanı sunar.

5. Hekimz hasta takip programı size verilerinizi yedekleme ve arşivleme imkânı sunar. Ücretsiz programlara eklediğiniz veriler her zaman o program içerisinde kalır, ileride başka programa geçmek isterseniz sıfırdan tüm kayıtlarınızı yapmanız gerekir.

6. Hekimz kullandığınız zaman yetkililer ile iletişim kurabilirsiniz; sorularınıza, isteklerinize yanıt alırsınız. Ücretsiz hasta kayıt programı full kullanırsanız herhangi bir konuda muhatap bulamazsınız.

7. Hekimz’i ekibiniz ile beraber kullanırsınız, iş arkadaşlarınız verdiğiniz yetkiler dahilinde sistemi kullanabilir, ücretsiz olanları ise sadece siz kullanabilirsiniz.

8. Hekimz kendini sürekli geliştirirken, ücretsiz olanlar zaman geçtikçe daha da geri kalacaktır.


Hekimz’i kullanmaya ücretsiz başlayabilir, beğendiyseniz ödeme yaparak devam edebilirsiniz. Zaman içinde de neredeyse sadece yayınlama ücretini ödeyerek kullanırsınız.

Sunum ve demo talepleriniz için hemen bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Muayenehane Hasta Takip Programı
HEKİMZ MUAYENEHANE YÖNETİMİNİZ İÇİN GELİŞTİRİLDİ
Hekimz'in muayenehanelere sunduğu özellikler ve avantajlar nelerdir ?
poliklinik hasta takip programı
HEKİMZ İLE POLİKLİNİK YÖNETİMİNİZ ONLINE OLSUN
Hekimz'in polikliniklere sunduğu özellikler ve avantajlar nelerdir ?
hasta takip programı excel
HEKİMZ İLE HASTA TAKİBİNİZ PROFESYONEL OLSUN
Kurumunuzu ve hastalarınızı her yerden takip edebileceğiniz Hekimz'in Excel kullanımına göre avantajları nelerdir?
Kliniğinizi ve hastalarınızı organize etmeye hemen başlayın
Hekimz'i satın almadan önce inceleyebilmeniz için
14 gün ücretsiz deneme imkanı sunmaktayız .
SİZE ULAŞALIM