HASTA TAKİP PROGRAMI İLE KLİNİK YÖNETİMİNİZ ÇOK DAHA PROFESYONEL

Kardiyoloji CRM

Hasta takip ve yönetiminin çok önemli olduğu kardiyoloji klinikleri için geliştirdiğimiz hasta takip programı ile kurumunuzun iş verimini artırmayı hedefliyoruz.
Hekimz; sağlık sektörüne özel olarak geliştirilen muayenehane ve hasta takip programıdır. Kardiyologların istekleri ve alışkanlıkları esas alınarak bilimsel metotlar ile geliştirilmiştir. Bulut tabanlı bir yazılım olan Hekimz, Hacettepe Üniversitesi Teknokent bünyesinde Ar-Ge kapsamındadır. Hekimz’in Program Olarak Kardiyologlara Sundukları Klinik Yönetimi Hekimz; kurumunuza ait bilgi ve belgeleri organize etmenizi sağlar. Tedavilerinizi, birimlerinizi kaydedebilir ölçümleyebilirsiniz. Kurumunuza ait belgeleri ekleyebilir, arşiv yapabilirsiniz. Doktorlarınızı ve personelinizi ekleyebilir, yetkilendirebilirsiniz. Eklediğiniz kullanıcılar sizin verdiğiniz yetki dahilinde programın bölümlerine erişebilir. Randevu Yönetimi Randevularınızı tek merkezden yönetmenize, her yerden randevularınıza erişebilmenizi imkân verir. Alternatifli randevu yönetimini bölümünü kendi standartlarınıza göre kullanabilirsiniz. Bildirim özelliği bulunmaktadır, isterseniz sizi ve hastalarınızı SMS ile bilgilendirir. Hasta Yönetimi Tedavi Yönetimi Hastalarınıza ait tedavi süreçlerini yönetebilir, tedavi planlaması yapabilirsiniz. Ödeme Yönetimi Hasta ve tedavi esaslı ödeme yönetebilir, kurumunuzun temel muhasebe işlerini yürütebilirsiniz. Belge Yönetimi Hasta belgelerini istediğiniz boyut ve formatta yükleyebilir, her zaman ulaşabilirsiniz. Form Yönetimi Anamnez, reçete, ekokardiyografi, anjiyografi, rutin kan tetkikleri gibi formları kurumunuzda kullandığınız düzende online ortama taşıyabilirsiniz. Akıllı Özellikler SMS İster tek tek ister toplu olarak hastalarınıza istediğiniz zaman SMS gönderebilirsiniz ayrıca isterseniz hatırlatıcı olarak da sizin için hastalarınıza bildirim gönderebilir. Arama Kolay arama yapısı ile kayıt ettiğiniz tüm verilere kolayca ulaşırsınız. Kategoriler Hastalarınızı, tedavilerinizi, belgelerinizi kategorilere ayırarak onlara toplu işlem yapabilirsiniz. Raporlama Kurumunuz, hastalarınız ve tedavileriniz ile ilgili size raporlar sunar.
Hekimz’in Firma Olarak Kardiyologlara Sundukları Size özel müşteri temsilcisi Sizin kurumunuzu tanıyan, sisteminizi bilen müşteri temsilciniz olur, her zaman aynı müşteri temsilcisi ile iletişim kurarsınız. Özelleştirme taleplerinin karşılanması Gerek ilk başka aklınızda olan gerek kullandıkça oluşan istekleriniz tarafımızdan karşılanır. Güçlü firma güçlü altyapı Hekimz; 16 yaşında firmanın ürünüdür. Hacettepe Üniversitesi Teknokent bünyesinde Ar-Ge kapsamındadır. Tüm sunucularımız Türkiye’de yer almaktadır, veri kayıtlarımız KVKK için uygundur.
Muayenehane Hasta Takip Programı
HEKİMZ MUAYENEHANE YÖNETİMİNİZ İÇİN GELİŞTİRİLDİ
Hekimz'in muayenehanelere sunduğu özellikler ve avantajlar nelerdir ?
poliklinik hasta takip programı
HEKİMZ İLE POLİKLİNİK YÖNETİMİNİZ ONLINE OLSUN
Hekimz'in polikliniklere sunduğu özellikler ve avantajlar nelerdir ?
hasta takip programı ücretsiz
HEKİMZ İLE İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN
Kurumunuzu ve hastalarınızı her yerden takip edebileceğiniz Hekimz'in ücretiz programlara göre avantajları nelerdir?
Kliniğinizi ve hastalarınızı organize etmeye hemen başlayın
Hekimz'i satın almadan önce inceleyebilmeniz için
14 gün ücretsiz deneme imkanı sunmaktayız .
SİZE ULAŞALIM