HASTA TAKİBİNİZ ARTIK DAHA PROFESYONEL

Sağlık Sektörü İçin Pratik Bir CRM Olarak Hekimz

Hekimz sadece temel ihtiyaçları hedef almaktadır. Bu nedenle uygun fiyata en kolay kullanım özelliğine sahiptir. Bulut üzerinden çalışır, kurulum gerektirmez.
sağlık sektörü crm
Neden CRM için Hekimz kullanmalısınız?

Daha profesyonel yapı ve görüntü

Hastalarınız, personeliniz ve yöneticileriniz tek merkezden kendi yetkileri doğrultusunda sistemi kullanır, kendi bilgi ve belgelerini, görevlerini, aldıkları hizmetleri ve hizmetlerinin durumlarını takip edebilir.

Kontrollü ve düzenli bilgi ve belge akışı

Hekimz üzerinden oluşturacağınız formlar sayesinde hastalarınızdan alacağınız bilgi ve belgeleri düzenli şekilde depolayabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda bu bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

Hasta sadakatinin ve memnuniyetinin sağlanması

Oluşturacağınız hasta veritabanı ile geçmişteki tüm hasta verilerini kayıt altında tutabilirsiniz. Geçmişteki hastalarınızın geri dönüşlerinde veriler elinizin altında olacağından hizmetinizi kişiye özel sunabilirsiniz.
Güncel hastalarınızın sistemi kullanması ve kendi durumunu takip etmesi halinde size olan sadakati artacak, sıradaki işlemleri de aynı platformdan takip etmek isteyecektir.
Bilgi ve belge akışı, hizmet durumu takibi ve yazılı iletişim sağlama imkanı sayesinde hastanız size daha yakın olacaktır. Sadece iş saatlerinde telefondan değil, istediği her zaman sistem üzerinden size kolayca ulaşabileceği için memnuniyet duyacaktır.

Hizmet sonrası iletişimin kesilmemesi

Sistem kayıtlı hastalarınız ile kendiliğinden iletişim kurar. İsterseniz özel günlerde, bayramlarda veya hastalarınızın doğum günlerinde otomatik e-posta gönderimi yapar.

Yorumlanabilir hasta veritabanı

Hastalarınızın bilgilerini aldıkları hizmetlere, sordukları sorulara, beklentilerine veya sizin talep ettiğiniz verilere göre analiz edebilirsiniz. Bu analiz sonuçlarını istatistiki olarak hastanız ile paylaşabilirsiniz.

Hekimz’i neden diğer klasik CRM yazılımlarına tercih etmelisiniz?

Tam olarak ihtiyacınız kadardır; Fazla özellik, fazla ücret anlayışından uzaktır. Kompakt bir yapı sunarak sizi ek ücret ödemekten kurtarır.

Size entegredir; Klasik CRM yapılarında sizin yazılıma göre hareket etmeniz gerekirken, Hekimz

Hastalarınız ile aynı platformu kullanırsınız; Çoğu diğer CRM yazılımının aksine hastalarınız için de giriş vardır, kendi yetkileri doğrultusunda sizinle aynı platformu kullanırlar.

Hekimz’i neden tercih etmeniz gerektiği ile ilgili özellikler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hekimz Özelliklerine Göz Atmak İçin Tıklayınız
hasta takip programı ücretsiz
HEKİMZ İLE İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN
Kurumunuzu ve hastalarınızı her yerden takip edebileceğiniz Hekimz'in ücretiz programlara göre avantajları nelerdir?
diş hekimi crm
DAHA PRATİK DAHA UYGUN FİYATLI CRM
Hekimz diş hekimlerinin; hastalarına ait bilgi ve belgelerini düzenler, diş hekiminin kendi hasta veritabanını oluşturmasını, tedavi süreçlerini yönetmesini, hastaları ile güçlü bir iletişim kurmasını sağlar.
Kliniğinizi ve hastalarınızı organize etmeye hemen başlayın
Hekimz'i satın almadan önce inceleyebilmeniz için
14 gün ücretsiz deneme imkanı sunmaktayız .
SİZE ULAŞALIM