ONLİNE RANDEVU YAZILIMI İLE RANDEVU YÖNETİMİNİZ ÇOK DAHA PROFESYONEL

Diş Hekimi Online Randevu Programı, Randevu Defteri

Randevu yönetiminin ve takibinin çok önemli olduğu diş polikliniklerini için geliştirdiğimiz online randevu yazılımı ile yönetim veriminizi artırmayı amaçlıyoruz.
online randevu

Diş hekimlerinin, diş polikliniklerinin ihtiyaçlarını bilerek geliştirdiğimiz online randevu yazılımı ile zaman yönetiminiz çok daha verimli olacaktır.

Hekimz online randevu yazılımı olarak size neler sunar?

Randevularınızı sınıflandırın

Randevularınızı renk ve isme göre sınıflandırın, özel randevularınız ile genel randevularınızı, kritik iş görüşmelerinizi birbirinden ayırın.

Randevu defterinizi ekibiniz ile beraber yönetin

Online randevu defterinizi personeliniz ve iş ortaklarınız ile birlikte yürütebilirsiniz, sizin yetki verdiğiniz kadar sisteme erişebileceklerdir.

Diş polikliniğine yönelik birden çok doktorun kullanımına da uygundur. Aynı takvim üzerinden çok sayıda doktor kendi randevularını görebilir.

Randevularınız web siteniz ile bütünleşik çalışsın

Web siteniz üzerinden de randevu alabilirsiniz, kendi eklediğiniz randevularınız ile web sitenizden gelen randevuları bütünleşik olarak yönetebilirsiniz.

Her yerden randevu programınıza ulaşın

Hekimz bulut üzerinde çalışmaktadır ve internete bağlanabildiğiniz tüm cihazlardan sisteme bağlanabilir sisteme kullanabilirsiniz.

Randevu verdiğiniz kişinin tedavi geçmişini görün

Randevu kaydı yaptığınız kişi eski hastanız ise onun geçmiş tedavilerine ve profil bilgilerine erişebilirsiniz.

Bildirim gitsin, hastanıza randevusunu Hekimz hatırlatsın

Hastanıza randevu saatinden sizin seçtiğiniz belirli bir süre öncesinde SMS ile bildirim gidecektir, ayrıca Hekimz üzerinden istediğiniz hastalarınıza tek tek veya toplu olarak SMS gönderebilirsiniz.

Akıllı özellikler ile kullanımınızı kolaylaştırın

Zaman yönetiminizi daha verimli hale getirmeniz için akıllı özellikler sunmaktadır. Kolay arama, arşiv sistemi, etiket sistemi gibi özellikler sayesinde kullandıkça klinik yönetiminiz kolaylaşacaktır.

diş hekimi crm
DAHA PRATİK DAHA UYGUN FİYATLI CRM
Hekimz diş hekimlerinin; hastalarına ait bilgi ve belgelerini düzenler, diş hekiminin kendi hasta veritabanını oluşturmasını, tedavi süreçlerini yönetmesini, hastaları ile güçlü bir iletişim kurmasını sağlar.
Kliniğinizi ve hastalarınızı organize etmeye hemen başlayın
Hekimz'i satın almadan önce inceleyebilmeniz için
14 gün ücretsiz deneme imkanı sunmaktayız .
SİZE ULAŞALIM