DAHA PRATİK DAHA UYGUN FİYATLI CRM

Diş Hekimleri İçin CRM

Hekimz diş hekimlerinin; hastalarına ait bilgi ve belgelerini düzenler, diş hekiminin kendi hasta veritabanını oluşturmasını, tedavi süreçlerini yönetmesini, hastaları ile güçlü bir iletişim kurmasını sağlar.
diş hekimi crm

Neden CRM olarak Hekimz kullanmalısınız?
Hekimz CRM’de sadece temel ihtiyaçları hedef almaktadır. Bu nedenle uygun fiyata ve kolay kullanım özelliğine sahiptir.
Bulut üzerinden çalışır, kurulum gerektirmez. Her zaman her yerden sisteme erişebilirsiniz.

Düzenli bilgi ve belge akışı
Hem kendinize ve personelinize ait bilgi ve belgeleri kendi istediğiniz düzende tutabilirsiniz hem de hastalarınıza ait bilgi ve belge akışını Hekimz üzerinden yürütebilirsiniz. İsterseniz hastalarınız kendilerine ait giriş bilgileri ile kendi bilgi ve belgelerini yükleyebilir, sizin onlar için yüklediklerinizi görebilir.

Hasta sadakatinin ve memnuniyetinin sağlanması
Oluşturacağınız hasta veritabanı ile geçmişteki tüm hasta verilerini kayıt altında tutabilirsiniz. Geçmişteki hastalarınızın geri dönüşlerinde veriler elinizin altında olacağından hizmetinizi kişiye özel sunabilirsiniz.
Güncel hastalarınızın sistemi kullanması ve kendi durumunu takip etmesi halinde size olan sadakati artacak, sıradaki işlemleri de aynı platformdan takip etmek isteyecektir.
Bilgi ve belge akışı, hizmet durumu takibi ve yazılı iletişim sağlama imkanı sayesinde hastanız size daha yakın olacaktır. Sadece iş saatlerinde telefondan değil, istediği her zaman sistem üzerinden size kolayca ulaşabileceği için memnuniyet duyacaktır.

Web siteniz üzerinden bilgi alabilme imkanı
Web sitenizi ziyaret edenlerin siteden hemen ayrılmaları yerine sizinle irtibata geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Hizmet sonrası iletişimi sürdürme
Sistem kayıtlı hastalarınız ile kendiliğinden sistem üzerinden sürekli iletişimde olabilirsiniz. İsterseniz özel günlerde, bayramlarda veya hastalarınızın doğum günlerinde otomatik e-posta gönderimi yapabilirsiniz.

Yorumlanabilir hasta veritabanı
Hastalarınızın bilgilerini aldıkları hizmetlere, sordukları sorulara, beklentilerine veya sizin talep ettiğiniz verilere göre analiz edebilirsiniz. Bu analiz sonuçlarını istatistiki olarak hastanız ile paylaşabilirsiniz.

Hekimz’i neden diğer CRM’lere tercih etmelisiniz ?

Tam olarak ihtiyacınız kadardır; Fazla özellik, fazla ücret anlayışından uzaktır. Kompakt bir yapı sunarak sizi ek ücret ödemekten kurtarır.

Size entegredir; Klasik CRM yapılarında sizin yazılıma göre hareket etmeniz gerekirken, Hekimz size göre hareket eder. İnternet siteniz üzerinden, kendi logonuz ve bilgileriniz ile kullanabilirsiniz.

Hastalarınız ile aynı platformu kullanırsınız; Çoğu diğer CRM yazılımının aksine hastalarınız için de giriş vardır, kendi yetkileri doğrultusunda sizinle aynı platformu kullanırlar.

hasta takip programı ücretsiz
HEKİMZ İLE İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN
Kurumunuzu ve hastalarınızı her yerden takip edebileceğiniz Hekimz'in ücretiz programlara göre avantajları nelerdir?
online randevu
ONLİNE RANDEVU PROGRAMI İLE RANDEVU YÖNETİMİNİZ ÇOK DAHA PROFESYONEL
Randevu yönetiminin ve takibinin çok önemli olduğu diş polikliniklerini için geliştirdiğimiz online randevu programı ile yönetim veriminizi artırmayı amaçlıyoruz.
diş hekimi bilgisayar ile
KLİNİK YÖNETİMİNİZ VE HASTA TAKİBİNİZ DAHA PROFESYONEL
Hasta akışının çok yoğun olduğu diş polikliniklerinde başta tedavi ve randevu olmak üzere tüm klinik yönetim süreçlerinin doğru yönetimi hizmet verimini artırmaktadır.
Kliniğinizi ve hastalarınızı organize etmeye hemen başlayın
Hekimz'i satın almadan önce inceleyebilmeniz için
14 gün ücretsiz deneme imkanı sunmaktayız .
SİZE ULAŞALIM