HEKİMZ İLE HASTA TAKİBİNİZ DAHA PROFESYONEL

Hasta Takip Çizelgesi

Online hasta takip çizelgesi yapabileceğiniz Hekimz'in avantajları neler?
hasta takip çizelgesi
Hastalarınızın tedavi süreçlerini yürütmeniz için çizelge kullanmanız gerekmektedir. Hasta takip programı kullanarak veya kâğıt üzerinde kendiniz oluşturarak hastanızın tedavi sürecini kayıt altına alabilirsiniz.

Hasta Takip Çizelgesi Nedir?
Tedavinin çeşidine göre değişiklik gösteren hasta takip çizelgesi temel olarak hastanın geçmiş tedavileri ile gelecek tedavilerinin aynı anda listelendiği çizelgedir. Örneğin hastanın kullandığı ilaçlar, ateş gibi, nabız gibi takip edilmesi gereken temel sağlık verileri bu çizelgede yer alır.

Hasta Takip Çizelgesi Nasıl Oluşturulur?
Tedavinin başlıkları ile hasta ziyaretinde alınacak kayıtlar listelenerek oluşturulur. Hastanın her ziyaretinde bu kayıtlar girilir ve ilerleyiş toplu olarak görülebilir.

Hasta Takip Çizelgesi Nasıl Kullanılır?
Hasta ziyaretlerinde hastadan alınan veriler ile kullanılır. Basit olarak kâğıt üzerinde kullanılabileceği gibi profesyonel olarak hasta takip programı da kullanılabilir. Hastanın tüm verilerinin bu çizelgede olması gerekmektedir.

Online Hasta Takip Çizelgesi Hekimz
Online hasta takip çizelgesi kullandığınız zaman bunu personeliniz ile, hemşireniz ile aynı platform üzerinden yürütebilirsiniz. Kayıtlar her zaman arşivinizde kalır, hastanın ileride yapacağı tekrar ziyaretlerinde bilgilere ulaşmanız çok kolay olur. Kâğıt üzerinde yapmanızın çok mümkün olmadığı eşleştirmeleri Hekimz üzerinde kolayca yapabilirsiniz. Örneğin hastanın iki farklı tedavi sürecini tek ekran üzerinde görmeniz kâğıt arşivde ne kadar zor ise Hekimz üzerinde o kadar kolaydır. Ayrıca eğer isterseniz çıktı alarak kağıt arşiv de oluşturabilirsiniz.

Hekimz Size Neler Sunar?
Hastanın tedavi sürecini yürütebileceğiniz gibi ister kişisel kullanımda ister kurum kullanımında tüm ihtiyaçlarınızı tek program üzerinden yürütmenizi sağlar. Randevu yönetiminden hasta takibine, gelir-gider yönetiminden belge işlemlerine kadar ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunar.

Neden Hekimz Kullanmalısınız?
Hekimz modern bir yazılımdır, bulut üzerinde çalışır dolayısı ile bilgisayarınızda kurulum gerektirmez; sizi bir bilgisayara bağlı olmaktan kurtarır. Cep telefonundan, tabletten kullanabilir; internete bağlı her yerden sisteminize erişebilirsiniz.
Ekibiniz ile beraber kullanabilirsiniz, verdiğiniz yetkiler dahilinde iş arkadaşlarınız ve personeliniz yazılımı kullanabilir.
Sınırsız kayıt yapabilirsiniz gerek hasta gerek bilgi ve belge olarak sınırsız kayıt yapma imkânı sunar. Bu kayıtları arşivinde her zaman tutar, eski kayıtlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Nitelikli destek alırsınız, her zaman sizinle beraberiz. Sorunuz veya talebiniz olduğu zaman bize her zaman ulaşabilirsiniz.
yabancı hassta takip programı doktor
HEKİMZ İLE TÜM SÜREÇ KONROLÜNÜZ ALTINDA OLSUN.
Yurt dışından gelen hastalarınızın hem tedavi hem işlem süreçlerini takip edebileceğiniz Hekimz size neler sunar?
Muayenehane Hasta Takip Programı
HEKİMZ MUAYENEHANE YÖNETİMİNİZ İÇİN GELİŞTİRİLDİ
Hekimz'in muayenehanelere sunduğu özellikler ve avantajlar nelerdir ?
poliklinik hasta takip programı
HEKİMZ İLE POLİKLİNİK YÖNETİMİNİZ ONLINE OLSUN
Hekimz'in polikliniklere sunduğu özellikler ve avantajlar nelerdir ?
Kliniğinizi ve hastalarınızı organize etmeye hemen başlayın
Hekimz'i satın almadan önce inceleyebilmeniz için
14 gün ücretsiz deneme imkanı sunmaktayız .
SİZE ULAŞALIM