HEKİMZ İLE HASTA TAKİBİNİZ PROFESYONEL OLSUN

Hasta Takip Programı Excel

Kurumunuzu ve hastalarınızı her yerden takip edebileceğiniz Hekimz'in Excel kullanımına göre avantajları nelerdir?
hasta takip programı excel
Hasta takip programı; hastanelerin, kliniklerin veya doktorların kendi hastaları için kullandıkları programdır. Geçmişten günümüze sürekli değişen teknoloji ile hasta takip programlarının platformları da değişmektedir. Masaüstü çalışan bilgisayar tabanlı programlar, Excel veya Access tabanlı hasta takip programları yerini bulut teknolojisine bırakmaktadır.
Excel hasta takip programlarını bulut teknolojisine sahip Hekimz hasta takip programı ile kıyaslayacak olursak;

1. Excel tabanlı programlar bilgisayar bazlıdır, o bilgisayarda çalışır. Bilgisayarınızı değiştirdiğiniz zaman veya farklı bir cihazdan girmek istediğiniz zaman Excel tabanlı hasta takip programınıza erişemezsiniz. Hekimz kullanıyorsanız her zaman her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

2. Kişiseldir, aynı anda iki kişi üzerinde çalışamaz. Excel ile kullandığınız sisteminiz kişiseldir, tek başınıza kullanamazsınız. Hekimz’i hem siz hem iş arkadaşlarınız aynı anda kullanabilir, hatta iş arkadaşlarınıza kullanması gereken alanlara erişim izni vererek tüm sistemi görmelerini engelleyebilirsiniz.

3. Bilgisayar ile beraber tüm verileriniz gidebilir. Bilgisayarınızda ortaya çıkabilecek sorunlar tüm verilerin kaybına yol açabilecekken, Hekimz hasta takip programı bu sorunu yaşamazsınız. Günlük yedekleme sistemimizin yanı sıra istediğiniz zaman yedek alabilirsiniz.

4. Sadece kayıt yapabilirsiniz. Excel ile sadece temel kayıt işlemlerini yapabilirsiniz, Hekimz ile randevudan kayıt işlemlerine, muhasebeden form yönetimine kadar tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

5. Olası karışıklık anında geri alma şansınız olmaz. Excel dosyanızda hatalı kayıt yapar ve bunu o an fark edemezseniz geri alma şansınız olmaz, Hekimz sizi hata anında uyaracağı gibi geri alma imkanı da sunmaktadır.

6. Rapor alamazsınız Excel size kliniğinizi raporlamaz, Hekimz hasta takip programı tüm sisteminizi, verilerinizi yorumlama imkanı sunar.


Hekimz size bulut tabanlı güncel bir altyapı sunar; tüm kullanım özelliklerinin yanı sıra yetkilendirme, yedekleme, arşivleme, akıllı arama ve raporlama gibi tüm süreci kontrol edebileceğiniz özellikler sunar. Kullanmanız için teknik bilgi sahibi olmanız gerekmez, hemen kullanmaya başlarsınız.

Bizimle iletişime geçerek demo ve sunum talebinde bulunabilir, işlerinizi daha profesyonel hale getirebilirsiniz.

Muayenehane Hasta Takip Programı
HEKİMZ MUAYENEHANE YÖNETİMİNİZ İÇİN GELİŞTİRİLDİ
Hekimz'in muayenehanelere sunduğu özellikler ve avantajlar nelerdir ?
poliklinik hasta takip programı
HEKİMZ İLE POLİKLİNİK YÖNETİMİNİZ ONLINE OLSUN
Hekimz'in polikliniklere sunduğu özellikler ve avantajlar nelerdir ?
hasta takip programı ücretsiz
HEKİMZ İLE İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN
Kurumunuzu ve hastalarınızı her yerden takip edebileceğiniz Hekimz'in ücretiz programlara göre avantajları nelerdir?
Kliniğinizi ve hastalarınızı organize etmeye hemen başlayın
Hekimz'i satın almadan önce inceleyebilmeniz için
14 gün ücretsiz deneme imkanı sunmaktayız .
SİZE ULAŞALIM