HEKİMZ İLE POLİKLİNİK YÖNETİMİNİZ ONLINE OLSUN

Poliklinik Hasta Takip Programı

Hekimz'in polikliniklere sunduğu özellikler ve avantajlar nelerdir ?
poliklinik hasta takip programı

Hekimz; Polikliniklerin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiştir. Randevudan hasta takibine, raporlamadan yetkilendirmeye kadar tüm poliklinik işleyiş yapısını otomasyonel hale getirmektedir.

Güncel teknolojileri takiben bulut altyapısına sahip olan Hekimz; size hareket kolaylığı sağlar, ister bilgisayarınızdan isterseniz telefonunuzdan kullanabilirsiniz.

Hekimz; Hacettepe Üniversitesi Teknokent bünyesinde Ar-Ge kapsamında geliştirilmiştir. Her zaman kurumsal bir duruş sergiler.


Hekimz’in Poliklinik Hasta Takip Programı olarak özellikleri

1. Randevu Programı Poliklinik randevularınızı hem doktor temelli hem tedavi temelli yönetebilirsiniz. Alternatif görüntüler üzerinden size uygun olanı kullanabilirsiniz. Yetkilendirme yaparak personelinizi dahil edebilirsiniz.

2. Hasta Takip Programı Hastalarınızı kategorilere ayırın, kolayca listeleyin. Hastalarınızı poliklinik yapınıza göre kategorilere ayırabilir, toplu işlem yapabilirsiniz.
Hastalarınıza ait tedavileri yönetebilirsiniz. Uygulanan ve planlanan tedavileri sistem üzerinden takip edebilirsiniz. Zamanlayıcılar ve hatırlatıcılar ile gözden kaçırmaların önüne geçebilirsiniz.
Hasta belgelerini arşivleyebilirsiniz. Alan ve tip sınırı olmaksızın hasta belgelerini sisteme yükleyebilir, akıllı arama özelliği ile aradığınız belgeye hemen ulaşabilirsiniz.
Hasta ödemelerini takip edebilirsiniz. Hastalarınıza ait alınan ve bekleyen ödemeleri sistem üzerinden takip edebilirsiniz. Hasta ve tedavi temelli raporlar alabilirsiniz.
Hastalarınıza poliklinik formlarınızı ekleyebilirsiniz. Poliklinik içinde kullandığınız formlarınızı birebir olarak online ortama aktarabilir, onları hastalarınıza tanımlayabilirsiniz.
Hastalarınıza notlar ekleyebilirsiniz. Hasta dönüşlerinde işinizi kolaylaştıracak hasta hakkında notları ekleyebilirsiniz.

3. Poliklinik Yönetim Programı Tüm klinik işleyişinizi Hekimz üzerinden yürütebilirsiniz. Klinik belgeleriniz, stok ve ürün işlemleriniz, personeliniz gibi çok sayıda poliklinik işlerinizi otomasyonel hale getirebilirsiniz.

4. Özelleştirilebilir Bölümler Hekimz’i nasıl daha kolay kullanacaksanız o hale getirebilirsiniz. Ayaları, menüleri, formları ve çok sayıda bölümü kendi isteğinize göre özelleştirebilirsiniz.

5. Raporlar Poliknilik işleyişinizde hasta, tedavi temelli ödeme ve bilgilendirme raporları alabilirsiniz. Bu raporları istediğiniz tarih aralığı için alabilirsiniz.

6. Akıllı Özellikler Hekimz poliklinik hasta takip programını kullanırken sizi yönlendiren ve işinizi kolaylaştıran çok sayıda özellik yer almaktadır. Arama, çıktı alma, hızlı kayıt, hatırlatıcı, zamanlayıcı gibi çok sayıda özellik ile poliklinik işleyişiniz daha verimli hale gelecektir.


Hekimz’i kullanmaya ücretsiz başlayabilir, beğenirseniz ödeme yaparak devam edebilirsiniz. Zaman içinde de neredeyse sadece yayınlama ücretini ödeyerek kullanırsınız.

Sunum ve demo talepleriniz için hemen bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Muayenehane Hasta Takip Programı
HEKİMZ MUAYENEHANE YÖNETİMİNİZ İÇİN GELİŞTİRİLDİ
Hekimz'in muayenehanelere sunduğu özellikler ve avantajlar nelerdir ?
hasta takip programı ücretsiz
HEKİMZ İLE İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN
Kurumunuzu ve hastalarınızı her yerden takip edebileceğiniz Hekimz'in ücretiz programlara göre avantajları nelerdir?
hasta takip programı excel
HEKİMZ İLE HASTA TAKİBİNİZ PROFESYONEL OLSUN
Kurumunuzu ve hastalarınızı her yerden takip edebileceğiniz Hekimz'in Excel kullanımına göre avantajları nelerdir?
Kliniğinizi ve hastalarınızı organize etmeye hemen başlayın
Hekimz'i satın almadan önce inceleyebilmeniz için
14 gün ücretsiz deneme imkanı sunmaktayız .
SİZE ULAŞALIM