HEKİMZ İLE TÜM SÜREÇ KONROLÜNÜZ ALTINDA OLSUN.

Yabancı Hasta Takip Programı

Yurt dışından gelen hastalarınızın hem tedavi hem işlem süreçlerini takip edebileceğiniz Hekimz size neler sunar?
yabancı hassta takip programı doktor
Hekimz ile Türkiye’ye getirdiğiniz yabancı hastalarınızın takibini yapabilirsiniz. Sağlık turizmi alanda çalışanlar için geliştirilen Hekimz hasta takip programı ile tüm süreci takip edilebilir, kontrol edilebilirsiniz.

Bir kliniğin ihtiyacı olan tüm özelliklere sahip olan Hekimz; sağlık turizmi ile ilgilenen kurumlar ve yurt dışından hastası gelen klinikler için de çözüm olmaktadır. Standart klinik kullanımının, hasta takip programının yanı sıra yurt dışından hasta getiren ve getirdiği hastaların tedavi süreçlerini takip eden kurumlar için ek özelliklere sahiptir. Bu özelliklere göz atalım:
yabancı hasta takibi genel görüntü
 1. Özelleştirme
yabancı hasta takip programı özelleştirme ekranı Tüm tedavi planlarınızı kendiniz belirlersiniz. Karşınıza hazır tedavi listeleri, hazır kayıt formatları çıkmaz. Kendi yapınızı programa aktarabilirsiniz.
 1. Detaylı Listeleme ve Filtreleme
yabancı hasta takip programı listeleme ekranı Hastalarınızı tüm detayları ile listeleyebilir, kendi seçtiğiniz kriterler ile filtreleyebilirsiniz. Bu listeler ile toplu işlem yapmak işinizi kolaylaştıracaktır.
 1. Ülke ve Kurum Bazlı Listeleme
yabancı hasta takip programı ülke ve kurum listeleme ekranı Yabancı hastanızın hangi ülkeden geldiği, hangi kurumdan gelip hangi kuruma gittiğini göre bilir, bu kriterlere göre listeleme yapabilirsiniz.
 1. Etiket Oluşturma
yabancı hasta takip programı etiket yönetim ekranı Hastanızın sizi nereden bulduğu, hasta özellikleri gibi kriterlere göre hastanıza kategori atayabilir; bu yapıya göre geri dönüş yapabilir, çıktı alabilirsiniz.
 1. Referans Oluşturma, Grup Kurma
yabancı hasta takip programı grup yönetim ekranı Hastalarınızı bağlı oldukları aileye veya referans oldukları diğer hastalara göre gruplayabilirsiniz. Bu grupların toplu işlemlerini görebilir, yönetebilirsiniz.
 1. Anında Yedekleme ve Dosya Yükleme
yabancı hasta takip programı yedekleme Hasta listenizi anında Excel olarak alabilirsiniz.Başka sistemlerden elinizde olan veya işleyiş esnasında elinize geçen hasta listeleriniz Excel formatında kendiniz sisteme yükleyebilirsiniz.
 1. Form Gönderme
yabancı hasta takip programı form gönderme ekranı Yurt dışındaki hastanızın bilgilerini almak için ona forma gönderebilirsiniz. Formları kendiniz oluşturabilmektesiniz.
 1. Bildirim Oluşturma
yabancı hasta takip programı bildirim ekranı Yabancı hastanız ile ilgili ister tek defalık isterseniz de tekrarlayan bildirimler oluşturabilirsiniz, hatırlamak istediğiniz günleri kaçırmazsınız.
 1. Ödeme Yönetimi
yabancı hasta takip programı ödeme ekranı Gelir gider planınızı, aldığınız ödemeleri ve bekleyen ödemelerinizi listeleyebilirsiniz.
 1. Kolay İletişim
yabancı hasta email gönder Yabancı hastalarınıza kendi hasta kartları üzerinden pratik bir şekilde SMS ve WhatsApp mesajı gönderebilirsiniz.
 1. Raporlama
yabancı hasta takip programı raporlama Tüm sisteminizi raporlayabilirsiniz. Hem hasta ve tedavi temelli hem de ödeme temelli raporlarınızı istediğiniz zaman periyotlarına göre hemen alabilirsiniz.
 1. Sistemi Doktorlar veya Kurumlar ile Paylaşabilirsiniz
yabancı hasta takip kullanıcı Birlikte çalıştığınız doktor ve kurumlara istediğiniz yetkileri vererek onları da programa dahil edebilirisiniz.
 1. Komisyon Oluşturabilirsiniz
yabancı hasta takip programı komisyon sistemi Birlikte çalıştığınız kişi ve kurumlara kendi getirdikleri yabancı hastaları takip etme izni verebilirsiniz. Sadece kendi getirdikleri hastaların bütçelerini görebilir, sizin belirlediğiniz rakamlar üzerinden komisyonlarını görebilirler.
 1. Akıllı Özellikler ve Yönlendirmeler
yabancı hasta takip programı randevu sistemi Akıllı özellikler sayesinde Hekimz hasta takip programı kullanımınız her zaman öncesine göre daha kolay ve verimli olacaktır. Sistem kullanımınızı inceleyerek sizi sürekli yönlendirecek, kullanım önerileri sunacaktır.
 1. Her Yerden Erişebilirsiniz
yabancı hasta takip programı responsive kullanım Bulut tabanlı çalışan Hekimz ile her yerden erişebilirsiniz. Telefon ve tablet kullanımına da uygundur.
Sizde sağlık turizmi ile ilgileniyor veya kliniğinizde yabancı hasta tedavi ediyorsanız klasik hasta takip programları yerine bu alanda özelleştirilmiş Hekimz’i kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Kullanmak için kurulum veya teknik bilgi gerekmez. Kullanmaya başlamak veya daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçiniz.
Muayenehane Hasta Takip Programı
HEKİMZ MUAYENEHANE YÖNETİMİNİZ İÇİN GELİŞTİRİLDİ
Hekimz'in muayenehanelere sunduğu özellikler ve avantajlar nelerdir ?
poliklinik hasta takip programı
HEKİMZ İLE POLİKLİNİK YÖNETİMİNİZ ONLINE OLSUN
Hekimz'in polikliniklere sunduğu özellikler ve avantajlar nelerdir ?
hasta takip programı ücretsiz
HEKİMZ İLE İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN
Kurumunuzu ve hastalarınızı her yerden takip edebileceğiniz Hekimz'in ücretiz programlara göre avantajları nelerdir?
Kliniğinizi ve hastalarınızı organize etmeye hemen başlayın
Hekimz'i satın almadan önce inceleyebilmeniz için
14 gün ücretsiz deneme imkanı sunmaktayız .
SİZE ULAŞALIM