HEKİMZ İLE KURUMUNUZU VE HASTALARINIZI YÖNETİN, TAKİP EDİN

Hekimz’in Kardoyologlar İçin Avantajları

Kurumunuzu ve hastalarınızı her yerden takip edebileceğiniz Hekimz'in siz kardiyologlara sunduğu avantajlar.
hekimz kardiyolog programı
Hekimz; sağlık sektörüne özel geliştirilmiş, klinik yönetimi ve hasta takibi yapılmasını sağlayan bir yazılımdır. Modüler yapısı ve kullanım kolaylığı sayesinde kardiyologlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bulut tabanlı bir yazılım olan Hekimz, KVKK yükümlülüklerini yerine getirmektedir.
Hasta takip programı olarak da tanımlayabileceğimiz Hekimz; randevu ile başlayan, hasta kaydı ve hasta işlemleri ile devam eden iş sürecinizin tamamını online olarak yapmanızı sağlar. Size sunduğu raporlar ile iş sürecinizi ölçümlemenizi sağlar. Hekimz fazla özellik, fazla ücret algısından uzak az ve öz uygulamalarla ihtiyacınız olana en uygun fiyatla ulaşmanız odaklı ilerler. Kolay kullanımı ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
Hekimz ayrıcalıkları nelerdir? Hekimz; ihtiyaçlarınızı ve zamanınızın önemini iyi bilir, size özel geliştirilmiş özellikleri ile iş akışınızın daha verimli geçmesini sağlar. Hekimz kurulum gerektirmez, kayıt oluşturduktan hemen sonra internetinizin olduğu her yerden kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanmak için teknik bilgiye gerek yoktur. Kullanıcılara vereceğimiz kısa online bir eğitim ile kullanmanız mümkündür.
Hekimz sizin alışkanlıklarınızı bilir, size göre hareket eder. Ekibiniz ile beraber kullanmanıza olanak sunar, sizin verdiğiniz yetkiler dahilinde iş arkadaşlarınız ile beraber kullanabilirsiniz. Hekimz ile bilgi ve belge yönetimini istediğiniz formatta yapabilirsiniz. Bu belgeleri ister çalışanlarınız ile isterseniz hastalarınızla da kolaylıkla paylaşabilirsiniz.  Gelen sorular ve öneriler ile en doğru hizmet modeline ulaşarak hitap ettiğiniz kitlenizi hızlıca büyütebilirsiniz. Randevularınızı her yerden yönetebilir, takip edebilirsiniz. İsterseniz bildirim özelliği ile size ve hastalarınıza hatırlatmalar yapabilir.
Hasta yönetiminizi sizin için olabilecek en kolay hale getirdik. [Görsel] kahve içerken pc kullanımı olabilir. Hasta kartında hastalarınızın bilgilerini, tedavilerini, ödemelerini, formlarını, randevularını ve çok sayıda akıllı özelliği aynı anda görebilirsiniz. Hastalarınız için kullandığınız tüm formlarınızı online olarak yürütebilirsiniz, Hekimz size hazır formların yanı sıra kendi formlarınızı sisteme entegre etme imkanı sunar.
Hekimz’i kullanırken rahat etmeniz için size özel çözümler sunuyoruz. Size özel müşteri temsilcimiz ile her zaman iletişim kurabilirsiniz. Sizi ve sisteminizi tanıyan teknik bilgi sahibi müşteri temsilcinizden bilgi ve destek alırsınız. Özelliklerini kendinize göre ayarlayabilirsiniz, size uyum sağlar. Sadece Hekimz ile kullanabileceğiniz bu yapı sayesinde işleyişinizi online ortamda yürütmeniz daha kolay olacaktır.
Güçlü ve güvenilir altyapı sunmaktayız Hekimz, Hacettepe Üniversitesi Teknokent bünyesinde Ar-Ge projesi olarak geliştirildi. Tamamını Türkiye’de kendi ofisimizde geliştirdiğimiz Hekimz; 2017 yılında yayın hayatına başladı.
Muayenehane Hasta Takip Programı
HEKİMZ MUAYENEHANE YÖNETİMİNİZ İÇİN GELİŞTİRİLDİ
Hekimz'in muayenehanelere sunduğu özellikler ve avantajlar nelerdir ?
poliklinik hasta takip programı
HEKİMZ İLE POLİKLİNİK YÖNETİMİNİZ ONLINE OLSUN
Hekimz'in polikliniklere sunduğu özellikler ve avantajlar nelerdir ?
hasta takip programı ücretsiz
HEKİMZ İLE İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN
Kurumunuzu ve hastalarınızı her yerden takip edebileceğiniz Hekimz'in ücretiz programlara göre avantajları nelerdir?
Kliniğinizi ve hastalarınızı organize etmeye hemen başlayın
Hekimz'i satın almadan önce inceleyebilmeniz için
14 gün ücretsiz deneme imkanı sunmaktayız .
SİZE ULAŞALIM